تبلیغات
درباره شهرک قائم تویسرکان - وبلاگ شهرک قائم دوباره جزء بهترین ها شد!
 
سه شنبه 8 فروردین 1391 :: نویسنده : علی
با سلام خدمت همه ی بازدید کننده ها_دیروز یه ایمیل واسم اومد که توش نوشته بود وبلاگ شما(وبلاگ شهرک قائم)سومین وبلاگ بومی استان در سال 90 انتخاب شده و از ما خواستن که برای دریافت جایزمون به همدان مراجعه کنیم--بگذریم من فقط میخواستم بهتون بگم که ما هرچی داریم از شما دوستان همشهری داریم که مرتب به ما سر میزنید و باعث میشوید که ما با روحیه ی هرچی بیشتر به کارمون ادامه بدیم-جاداره اینجا از پیمان و کیوان هم تشکر کنم
نوع مطلب : درباره شهرك قائم، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


چهارشنبه 30 فروردین 1396 10:50 ق.ظ
Thanks for sharing your thoughts about وبلاگ. Regards
پنجشنبه 24 فروردین 1396 12:08 ق.ظ
Today, I went to the beachfront with my kids. I found a sea shell and gave it to my 4 year old daughter and said "You can hear the ocean if you put this to your ear." She
put the shell to her ear and screamed. There was a hermit crab inside and it pinched her
ear. She never wants to go back! LoL I know
this is totally off topic but I had to tell someone!
شنبه 20 آبان 1391 08:46 ب.ظ
هرچیزی و که بیشتر از همه میخوای 3بار تکرارکن ،بعد نوشته زیر و بخون : بسم الله الرحمن الرحیم لاحول وقوة الا بالله العلی العظیم آمین این پیام رو به 9 نفر بفرست ، آرزوت برآورده میشه ، باور نمیکردم ولی واقعا برآورده میشه پاک کنی یا نفرستی ..... ممکنه آرزوت برآورده نشه الان ساعت و نگاه کن ، دقیقا 9 دقیقه بعد یه اتفاقی میافته که خوشحالت میکنه
جمعه 10 شهریور 1391 10:26 ب.ظ
اقاپیمان همسایتونم سایتت عالیه
شنبه 7 مرداد 1391 10:15 ب.ظ
............... ٭ §٭ §٭§٭
.......... ٭ §٭ .............٭ §٭
.........٭ §٭ ................ ٭ §٭ ...................٭ §٭ §٭ §٭
....... ٭ §٭.......................٭ §٭.......... ٭ §٭ .............٭ §٭
....... ٭ §٭..........................٭ §٭ .... ٭ §٭ ...................٭ §٭
....... ٭ §٭ ..........................٭ §٭٭ §٭ .........................٭ §٭
........ ٭ §٭..............................٭ §٭ ..............................٭ §٭
......... ٭ §٭ ................................................................٭ §٭
........... ٭ §٭ ..............................................................٭ §٭
............. ٭ §٭ ............ من آپم! منتظرم...........................٭ §٭
............... ٭ §٭ .......................................................٭ § ٭
................. ٭ §٭ ...................................................٭ §٭
................... ٭ §٭ ...............................................٭ §٭
..................... ٭ §٭ .........................................٭ § ٭
........................٭ §٭ ....................................٭ §٭
......................... ٭ §٭ ..............................٭ §٭
.............................. ٭ §٭ ......................٭ §٭
.................................. ٭ §٭ .............. ٭ §٭
..................................... ٭ §٭ .........٭ §٭
........................................ ٭ §٭..٭ §٭
...............................................٭ ٭


Up am/// booodu
شنبه 17 تیر 1391 12:01 ق.ظ
بود از هر دو طرف صورت گرفت وابطال انتخابات بدترین شکل برخورد با انتخابات صورت گرفته بود . هر چند اینروی سکه تلخ و تأسف آور است روی دیگر سکه موجبات سرور و خوشحالی ماست که هیچکدام ازطرفین متخلف به مجلس راه نیافتند که همانا هر کاری که برای رضای خداوند صورت نگیرد فرجامی جز شکست ندارد. منظور از مرور این اتفاقات تلخ ،آزرده خاطر کردن شما عزیزان نبود بلکه یادآوری بود تا درسی باشد برای همه ما در انتخابات های آتی که هوشیارانه برخورد کنیم حال که این انتخابات باعث شد ماهیت همگان مشخص شود ما جوانان ولایی شهرک قائم ومردم هوشیار تویسرکان تمام حرکات مذبوحانه این عده خاص را زیر نظر داریم و دیگراجازه نخواهیم داد عده ای منفعت طلب (مافیای قدرت وثروت) شهرمان را به ورطه نابودی بکشند.
و راه روشن است.................
درضمن یک سوال همان طور که اشاره شد هردوبرای جمع آوری آرای مردم دست به کارهای زدند که نباید می زدندسوال اینجاست اگرتخلفی انجام گرفته هردو انجام دادندپرونده اتخاباتی هیچکدامشان سفید وخدای نیست ؟!!!
پس چرا انتخابات راباطل کردنند ؟ اگر دومی همین اندازه رای کسب می کرد باز انتخابات راباطل می کردند؟ آیا دوباره این دونفر برای انتخابات دیگر اسم می نویسند؟آیا اصولگرایان این بارهم چند نمایند اسم می نویسند وهرکدام سازخودراکوک می کنند؟آیاتویسرکان سکوی پروازاست که هرکسی می خواهد شانسش را درشهر ماامتحان کند؟آیا اگر این بارکسی آمد وآرای اکثرمردم رابه دست آوردباز هم باطلش نمیکنند برای این که ممکن است گروه ایکس خوششان نیاید؟!!!ووووو .................هزاران سوال دیگر که هنوزذهن جوان خواهان روشن شدن آن است وکسی هم جواب نمی دهدکه چرا ! پس عدالت کجاست؟

شنبه 17 تیر 1391 12:00 ق.ظ
البته در بین این كاندیداها فرد اصلح را میشد یافت ولی عدم ائتلاف این دو سه كاندید اصلح با یكدیگر باعث شد كه هیچ كدام به دور دوم راه نیابند ، شعار طرفداران یكی ازاین بزرگواران این بود:" نه قدرت، نه ثروت، شعارماصداقت" كه متاسفانه عدم همراهی روشن برخی از دلسوزان شهر با ایشان مانع از تحقق این شعار شد و آنچه نباید اتفاق می افتاد، افتاد و نمادهای قدرت وثروت به دور دوم راه یافتند. ورقابت ناسالمی كه در دور اول انتخابات وجود داشت در دور دوم در بین این دوكاندید ادامه یافت
موج تخریب یكدیگر آسایش را از مردم گرفت و علاوه بر صحنه كارزاری كه در سطح شهر وجود داشت ورود جدل های آنان به تلفن های همراه به واسطه پیامك های فراوان آرامش را از مردم ربوده بود ، طوری كه باعث دلزدگی مردم از دور دوم انتخابات شدند وبااین شرایط بسیاری از مردمی كه در دور اول پرشور در انتخابات شركت كرده بودند یا در انتخابات شركت نكردند ویا برای انجام وظیفه، رای سفید به صندوق ریختند . این دو كاندید كه به واسطه تعداد زیاد كاندیداها در دور اول و عدم ائتلاف دربین كاندیداهای اصولگرا و همچنبن استفاده از كانون های قدرت وثروت توانسته بودند به دور دوم راه یابند. در دور دوم یكی از آنان به پیروزی رسید. اما كار بدین جا ختم نشد طرفداران چهره همیشگی که همان عده خاص بودند شکست را برنتابیدند ومنافع شخصی شان را در خطر دیدند، راه فتنه گران سال 88 را پیش گرفتند و ضربه نهایی خود را به تویسرکان وارد نمودند و آن اعتراض و شکایت از انتخابات صورت گرفته بود که موجبات ابطال انتخاباتی بود که برای آن این همه هزینه شد هزینه ای از جیب بیت المال و حال این سوال: این همه برای هیچ؟؟ نه از این جهت که در انتخابات تخلفی صورت نگرفت بلکه اگر تخلفی
جمعه 16 تیر 1391 11:58 ب.ظ
برای روشن تر شدن بیشتر ابعاد فاجعه بر تحولات انتخابات در دو دور برگزاری آن در تویسركان مروری هرچند كوتاه می كنیم.
ازیكسال پیش از انتخابات گفتگوهای مردم، نشان از نارضایتی شان از نمایندگان ادوار گذشته داشت ، اما عده ای كه همیشه جهتی مخالف مردم دارند واكنون ماهیت همه آنها برای مردم مشخص شده است ، چیز دیگری می گفتند. از همان ابتدا فعالیت زودهنگام برخی كاندیداها وهزینه های بی حد و حساب وهمچنین ارسال پیامك های گاه وبیگاه شان به مناسبت های مختلف نگرانی هایی را ایجاد میكرد كه این همه برای چه؟ واین ادامه داشت تا اینكه چهره همیشگی انتخابات های تویسركان با فشاری همان عده ی خاص پا به عرصه انتخابات گذاشت . گویی این كابوس شوم تكراری ادوار گذشته نمی خواهد دست از سر شهرما بردارد و در شهر قحط الرجال است . روز نام نویسی كاندیداها اخبار جالبی به گوش مردم رسید و آن نام نویسی بیست واندی كاندید برای انتخاب 1 نماینده بود!! اتفاقی كه در نوع خود در كل كشور بی نظیر بود، البته از این بابت كه این همه مشتاق خدمت در فصل انتخابات از گوشه و كنار كشور به شهرما هجوم آوردند جای بسی شادمانی است! ولی چرا از بین این همه شهر ، همگی مشتاق خدمت به شهرمایند؟ تعداد زیادكاندیدا و هزینه های بیش از حد برخی كاندیدها از همان ابتدا نوید آینده مبهم را برای انتخابات می داد.
جمعه 16 تیر 1391 11:55 ب.ظ
انتخابات مظهر شكوه و عزت نظام مقدس ماست و نماد مردم سالاری دینی است. نظامی كه تحت ولایت ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای با اهدافی مقدس به پیش می رود تا این جریان مقدس زمینه ساز و مقدمه حكومت جهانی حضرت ولی عصر(عج) باشد. لزوم رسیدن به این اهداف متعالی ومقدس وجود امّتی با اراده آهنین ومستحكم درراه رسیدن به شاخص های این حكومت جهانی است.
حال مگر نه این است كه طبق فرمایش بنیانگذار كبیر انقلاب ،مجلسی كه در این نظام مقدس است باید عصاره فضائل ملت باشد، مگر ما مردم تویسركان جز این امّت با این اهداف متعالی نبودیم؟ اگر هستیم چرا انتخابات مجلس در شهر ما بدین سمت رفت؟ این نحوه انتخاب عصاره فضائل ما بود؟! مردمی كه شهرشان به دارالمؤمنین مشهور است! عصاره فعالیت دینی و سیاسی وهمه فضائل شان به ابطال انتخابات كشید؟؟ جوابگوی این شهر عقب مانده از توسعه و آبادانی كیست ؟ جوابگوی این جوانان بیكارو فارغ التحصیل دانشگاهی كه روز به روز بر آمار مهاجرتشان از این دیار اضافه شده واز جمعیت شهر كم می شود كیست ؟ صدای ما را در این سالی كه بدون نماینده ایم چه كسی به مسئولان میرساند؟ (هرچند در این چند دوره ای هم كه نماینده داشته ایم كسی نبوده كه فریاد مردم مظلوم مارا به بالادست برساند!!!)
شنبه 12 فروردین 1391 09:35 ق.ظ
مبارکا باشه
راستی اصلا شما نظرات وبلاگتونو چک می کنید ببینید چی به چیه. بابا من این همه نظر دادم یه سر به ایمیلتون یزنید واسه آقا پیمان یه ایمیل فرستادم که جواب بده هیشکی جواب ما رو نداد.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره شهرک قائم تویسرکان
"وبلاگ شهرک قائم تویسرکان"
درباره وبلاگ

سلام خوبید؟من سعی دارم با این وبلاگ اطلاعات درست شهرک قائم و تویسرکانو به شما بدم .امیدوارم مطالب این وبلاگ مورد استفاده ی شما قرار بگیرد.
لطفا نامردی نکنیدو نظر هم بدهید. من این مطالب را بیشتر برای سرگرمی و استفاده ی هر چه بیشتر شما در وبلاگم گذاشتم و هیچ قصد دیگری ندارم امیدوارم کسی از ما نرنجد...خیلی از بازدید کننده ها خواستند که بیشتر درباره خودمون بگیم ولی مهم نیست ما کی هستیم مهم اینه بتونیم مطالب خوب و قابل توجهی برای شما دوستان به این وبلاگ ارسال کنیم.این مطالبی که مینویسیم بیشتر درباره شهرک قائم و کمی هم تویسرکان ما بیشتر میخوایم آگاهی شما رو بالا ببریم.شما هم میتونید مطلبی که دوست دارید تو نظرات بنویسید ما هم میزاریم رو صفحه اصلی.


مدیر وبلاگ : علی
نویسندگان
نظرسنجی
بچه کجا هستید؟

آمار وبلاگ
کل بازدید : 21
بازدید امروز :6
بازدید دیروز : 4
بازدید این ماه : 5
بازدید ماه قبل : 1
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

دریافت کد موزیک
onLoad and onUnload Example

<